Проекти та заходи

З моменту свого створення та згуртування навколо ідеї боротьби з корупцією в державі АКМ провів низку акцій та досяг певних результатів у своїй діяльності:

 1. Захист Лук’янівського слідчого ізолятора у лютому-березні 2014 року.
 2. Створення підрозділів самооборони в усіх районах міста Києва та здійснення координації їх діяльності з активістами руху «Автодозор».
 3. За проханням студентського оргкомітету та робочого колективу було вигнано та не допущено на робоче місце ректора Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця, який був замішаний в корупційних схемах. За підтримки нашої юридичної служби даній особі було в судовому порядку відмовлено у відновленні на посаді.
 4. У березні місяці за сприяння Комітету була налагоджена робота Всеукраїнського Товариства сприяння обороні України (ТСО України) та на посаду заступника ТСО України призначено людину з нашого Комітету. За 8 місяців на базі ТСО підготовлено близько двох тисяч військових спеціалістів для ведення бойових дій в зоні АТО.
 5. Протягом двох місяців бійці сотні АКМ здійснювали охорону районних судів міста Києва та особисту охорону суддів, які звертались за нею, через погрози у свою адресу.
 6. У Вищому адміністративному суді не допущено призначення на посади низки суддів, що замішані в корупційній діяльності.
 7. У місті Одеса в квітні місяці Комітетом було організовано створення блокпостів на усіх в’їздах – виїздах з міста та протягом двох місяців здійснювалось чергування на них бійцями сотні АКМ. Протягом даного періоду бійці сотні також приймали участь в охороні громадського порядку на території міста Одеса.
 8. У березні місяці Комітет здійснював охорону та забезпечення безпеки під час проведення зборів Народних Рад в усіх районах міста Києва.
 9. В результаті цілеспрямованих дій Комітету та постійного тиску на владу було усунено з посади корумпованого чиновника – Голову прикордонних військ України Литвина Н.М., за пособництва якого на територію країни безперешкодно просочуються бойовики, військова техніка і озброєння з боку Російської Федерації.
 10. Під час проведення мирного мітингу під стінами посольства Російської федерації 14.06.2014 року бійці сотні здійснювали охорону громадського порядку та не допустили спалення посольства та ескалації протистояння.
 11. Спільно з Правим-сектором у серпні-вересні 2014 року було проведено низку рейдів по ліквідації незаконних казино, пунктам розповсюдження алкоголю, наркотиків і т. ін..
 12. У взаємодії з бійцями батальйону «Айдар» було попереджено передачу майданчику гвинтокрилів на Трухановому острові третім особам. 23 листопада 2014 року даний об’єкт був переданий у власність сина колишнього Президента України.
 13. Також в узгодженості з батальйоном «Айдар» було попереджено фактичне знищення Запорізького алюмінієвого заводу та вивезення з його території обладнання і кольорових металів.
 14. Не допущено банкрутства низки підприємств концерну «Укроборонпром».
 15. Близько сотні членів нашої організації на даний момент приймають участь у військових діях на Донеччині та Луганщині (є загиблі та поранені).
 16. Одним з досягнень Комітету є визволення бійців 51-ої ОМБР, які вийшли з оточення під Саур-Могилою через російську територію, з пазурів СИСТЕМИ. Більше 50 бійців утримувались на території військової частини в м. Запоріжжя без жодних документів та відповідних рішень суду на протязі більше ніж чотири місяці.
 17. Спільно з ГО «Кредитний Майдан», ГО «Громадський контроль банків», ГО «Автомайдан-Київ» та інших проведено низку акцій проти свавілля нинішнього керівництва Національного банку України.
 18. З січня 2015 року приєднались до руху, організованого Київською обласною державною адміністрацією «Стоп-корупція». Спільно з активістами цього руху проводимо семінари в обласних центрах, на яких відбувається роз’яснення населенню як поводити себе у випадку виявлення фактів корупції, надаються юридичні консультації.
 19. Сприяння колективу Київського національного університету технологій та дизайну проти корупційних та інших протиправних дій керівництва університету.
 20. Допомога колективу співробітників та акціонерам ПАТ «НДІ ЕМП» у боротьбі зі злочинним керівництвом, яке у зговорі з чиновниками фонду держмайна України намагалося збанкротувати та продати підприємство.
 21. В результаті звернення до СБУ відкрито кримінальне провадження на співробітників митного поста «Тиса» Закарпатської митниці.

Комітет в соціальних мережах:

Антикорупційний Комітет Майдану, Телефон: (044) 253-25-26
Київ, 01024, провулок Козловського, будинок 4, офіс 11